ادامه مطلب...

ترکمن سسی - اجراي گروه ذکر خنجر ترکمن یا رقص خنجر ( تصویر از عاشور بردی اتک پور ، عکاس خبری ترکمن سسی از مراسم سالانه بزرگداشت سالروز تولد مختومقلی فراغی در آق توقای در 40 کیلومتری غرب مراوه تپه)

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - فصل برداشت مبگو از مجتمع پرورش ميگو گميشان، پس از طي يك دوره بيماري لكه سفيد، صبح چهارشنبه 12 شهریورماه 1399 با حضور دكتر حق شناس استاندار، مهندس قدس علوي مدير كل شيلات گلستان، دكتر محرابي مدير كل دامپزشكي استان و احمد دستمرد فرماندار گميشان آغاز شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – ابوبکر آخوند خوجملی، امام جمعه اهل سنت نگین شهر:

اگر امروز افتخار می کنیم دین داریم ، همه آن ثمره خون و ایثار از خود گذشتگی شهدا که در راس آنها امام حسین(رضی الله عنه) قرار دارد. به شهادت رسانیدن امام حسین از نظر خداوند متعال و حضرت رسول جزء گناهان کبیره بوده و آنانی که وی و یارانش را به شهادت رساندند و یا حتی به آنان (قاتلان) کمک کرده باشند و آنهایی که از شهادت امام حسین راضی بوده باشند ، همگی در گناه بزرگ شریک می باشند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – دوست محمد آخوند میرحسن زاده ، امام جمعه اهل سنت کلاله :

کربلا نام قیام و ایستادگی در برابر باطل است.کربلا برای ما مدرسه بود که معلم بزرگ این مدرسه بی شک خود امام حسین(ع) هستند.راهی که حضرت امام حسین(ع) و یارانش در آن به شهادت رسیدند ، راه حضرت محمد(ص) است.

در آخر به شما اوصیه می کنم که تابع این راه باشید و از شفاعت امام حسین(رض) بهره مند شوید.ما بدون شفاعت حضرت رسول اکرم) و اهل بیت آن حضرت آمرزیده نمی شویم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – ناصر آخوند قزل ، امام جمعه قازان قایه از توابع شهرستان مراوه تپه :

وقتی به تاریخ کلاسیک ترکمن و ادبیات آن می نگریم کتاب های مختلفی درباره قیام و مبارزه می بینیم که علیه کفر جنگیده اند.کتابی با عنوان مرثیه حسن و حسین (رض) در ادبیات ترکمن داریم که در گذشته در بین مردم خوانده می شد.این نشان از منزلت و بزرگی عاشوراست.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - حاج الله قلی آخوند توماج ، مدرس حوزه علمیه روستای آقدگش از توابع شهرستان آق قلا :

عشق اهل سنت به امام حسین(رضی الله عنه) سمبل وحدت بین مسلمانان است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - به پویش ملی "من_ماسک_می زنم" بپیوندیم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - آنه محمد قرنجیک عضو هیات امنای آرامگاه مسلمین در گنبدکاووس گفت: کلنگ احداث غسالخانه اهل سنت گنبدکاووس به مساحت ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی عصر امروز پنج شنبه 19 تیرماه 1399 به زمین زده شد.

ادامه مطلب...

کافه رستوران شانلی به تعدادی نیروی خانم و آقا جهت کار نیازمند است. متقاضیان می توانند با شماره تلفن های زیر هماهنگی فرمایند.

09120255726 و 01733224858

آدرس : گنبد - خیابان سرابی - بین خیام و دانش - نبش کوچه نهم

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - پویش من ماسک می زنم

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - آغاز برداشت هندوانه از مزارع شمال استان گلستان

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - مهندس عبدالمجید زیتونلی از روستای قورچای که عاشق طبیعت و محیط زیست است در جشن ازدواج فرزندش برای فرهنگ سازی درختکاری نهال گردو به مهمانان اهدا نمود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - توزیع 4 هزار بسته معیشتی در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - با توجه به خطر شیوع بیماری کرونا ، سیزده بدر امسال برای حفاظت از جان خود و عزیزانمان در خانه می مانیم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - در این روزهای پرخطر کرونایی و به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران و برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نوروز امسال سفر نرویم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - خداو قوت پرستار

با ماندن در خانه هایمان از سرایت ویروس کرونا جلوگیری می کنیم تا کار پرستاران و کادر درمانی پرتلاش بیمارستان ها در این روزهای سخت کرونایی برای مبارزه با ویروس کرونا راحت تر باشد.

 

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی