ادامه مطلب...

 

گلستان : ترکمن سسی - ساری ملا فرجی شعری در وصف رودخانه اترک سروده است که برای مردمان نوار مرزی شمال گلستان و حاشیه اترک سرشار از خاطره هاست.

ادامه مطلب...


گنبدکاووس: ترکمن سسی – فعالیت بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس که از مطالبات جدی مردم شهرستان بود از امروز پنج شنبه 25 دی ماه آغاز شد.

ادامه مطلب...


گلستان : ترکمن سسی - گلستان در گذشته شاهد مخاطرات آب و هوایی بسیاری بوده و رنج ها و خسارات فراوانی را مردم گلستان از این مخاطرات متحمل شده اند و پیشگیری و چاره اندیشی برای مقابله با مخاطرات آب و هوایی در استان امری محسوس است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – گلستان در حال حاضر دارای بازیکنان مطرح و استعدادهای فوتبالی فراوانی است و قابلیت آن را دارد تا تیمی قدرتمند در سطح اول فوتبال ایران داشته باشد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - استاد فقید قربانقلي آخوند حيدر نژاد خادم دین اسلام، خطیب ، شاعر ، فعال عرصه تقریب و از علمای شاخص منطقه ترکمن صحرا بود.

ادامه مطلب...

آق توقای : ترکمن سسی - در مراسم بزرگداشت دویست و هستاد و ششمین سالروز تولد شاعر شهیر ترکمن در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ در ابتکاری جالب از طرف برگزار کنندگان مراسم ، شخصیت نمادین مختومقلی فراغی بر روی صحنه آمد و حدود ۲۵ دقیقه از شرح زندگی خود گفت.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - رحیم گری معروف به رحیم خیوه لی نوازنده دوتار ساکن روستای خیوه لی، سحرگاه امروز پنج شنبه به دلیل عارضه قلبی درگذشت.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - خیر درختکار ترکمن از پروژه های بزرگ خود برای توسعه درختکاری در منطقه ترکمن صحرا خبر داد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی