ادامه مطلب...

ترکمن سسی - رحیم گری معروف به رحیم خیوه لی نوازنده دوتار ساکن روستای خیوه لی، سحرگاه امروز پنج شنبه به دلیل عارضه قلبی درگذشت.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - هشت سال دفاع مقدس، ميراث سياسي و فرهنگي گرانبهايي است که تمام اقوام ايراني خلق کردند و همه آن ها نقش اساسي و محوري در خلق آن داشته اند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - خیر درختکار ترکمن از پروژه های بزرگ خود برای توسعه درختکاری در منطقه ترکمن صحرا خبر داد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی- قبل از هرچیز باید قبول کنیم که امام حسین و رویکردش تنها مربوط به شیعیان نبوده و چه بسا که ارامنه و مسیحیان با دین و مذهب متفاوت امام حسین را تکریم می کنند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – امام جمعه اهل سنت اینچه برون گفت: از بیان پیامبر اکرم (ص) امام حسین(ع) در رفتار ، اعمال حسنه و اخلاق خود یک جماعت و ملت محسوب می شود و در دنیای آخرت نیز شان و درجه ای عالی خواهد داشت.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی- مدیر کل شیلات استان گلستان گفت: با اجرای طرح تعدیل جامعه صیادی و بازخریدی ۸۵۷ صیاد گلستانی ، جوانگرایی و ارتقای درآمد در جامعه صیادی گلستان ایجاد شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - شیب نزولی تعداد مراجعات بیماران کرونایی به بیمارستان ها و مراکز درمانی در گلستان که طی روزهای اخیر از قول مسولان بهداشتی اعلام شد و نیز کاهش محدودیت های تردد بین شهرهای استان و بین استانی از ابتدای اردیبهشت ماه موجب می شود تا میزان ترددها در شهرها افزایش یابد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی