ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی: روحانی و شاعر اهل سنت ، حضور معنوی شخصیت ها و تبادل اندیشه ها در کنگره فرهنگ عاشورا در زبان و ادبیات ترکمن را یکی از خروجی های مثبت این همایش معنوی عنوان کرد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی: عالم اهل سنت ترکمن  گفت: زبان شعر و ادبیات بهترین وسیله برای انتقال پیام عاشورا برای نسل جوان است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - مدیر حوزه علمیه سراج الدین نیاز آباد هدف امام حسین (رض) در قیام عاشورا را برقراری عدالت در دنیا و خدمت به دین دانست.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی: امام جمعه قازانقایه ، آزادگی ، دفاع از حق و اجتناب از باطل را درس های بزرگ عاشورا برشمرد و نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر را دستاوردهای قیام روز عاشورا عنوان کرد.

ادامه مطلب...

 

گنبدکاووس : ترکمن سسی - غلام آق هنرمند و پیشکسوت رشته ساخت زیورآلات سنتی ترکمن به دلیل کهولت سن ظهر امروز پنج شنبه در بیمارستان شهدای گنبدکاووس دارفانی را وداع گفت.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – سال گذشته اولین کنکره ادبی فرهنگ عاشورا در زبان و ادبیات ترکمنی برگزار شد و امسال نیز قرار است دومین کنگره در گلستان برگزار شود.

ادامه مطلب...ترکمن سسی: امام جمعه اهل سنت بندرترکمن واقعه روز عاشورا را یک اتفاق مهم و تاثیرگذار در میان امت اسلامی خواند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی: مدرس دارالحفاظ روستای قودنه از توابع شهرستان کلاله گفت: اصلی ترین وظیفه مسلمان در ماه محرم ، حفظ حرمت و احترام آن است‌. هدف ما باید اشاعه فرهنگ شهادت برای حفظ و بقا ارزش ها باشد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی