ادامه مطلب...ترکمن سسی – عبدالرضا نظری – صبح دوشنبه است، روز عید قربان. مردم با لباس های آراسته گروه گروه، مسیر ۵۰۰ متری از سه راهی خیابان مصلی قره بلاغ تا عیدگاه را برای نماز عید پیاده طی می کنند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - سرپرست معاونت آموزش و پژوهش مرکز اسلامی گلستان گفت: حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه همگانی است.

ادامه مطلب...ترکمن سسی – نازمحمد یگن محمدی - از ویژه گی ها ی والیبالیست های ترکمن صحرا ، پرش های فنرمانند بلند بود که سینه هایشان بر فراز تور می آمد و در همان هنگام ضربات سنگین و مهلک را بر توپ وارد می کردند که مهار آن کار هر کسی نبود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - نشست علمي تخصصي با عنوان "نقش نرسري ميگو در توليد پايدار آبزي پروري ميگو مجتمع گميشان" با همكاري مركز تحقيقات شيلات استان، با ميزباني دانشكده شيلات دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان و به همت موسسه تحقيقات خوزستاني هاي مقيم تهران برگزار گرديد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - فرماندارعلی آبادکتول گفت: خدمت به مردم یکی از بزرگترین عبادات است و خدمت کردن به مردم سیره دولت سیزدهم رییس جمهور شهید مان بود و این سیره بعد از انتخابات چند روز آینده با قوت ادامه خواهد یافت.

 

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – نازمحمد یگن محمدی - شصت و چهارمین نشست انجمن جیحون جمعه گذشته در هوای 39 درجه ای گنبد با شرکت شاعران و دوستداران ادبیات، در فضایی صمیمی یکبار دیگر متفاوت از گذشته در خانه فرهنگ شهرداری گنبد کاووس، تحت عنوان "پژوهشی در شعر و ادبیات و هنر" برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – "قره بلاغ چشمه عرفان" عنوان کتابی است که به کوشش موسی جرجانی نویسنده ، محقق ، پژوهشگر و خبرنگار پیشکسوت گلستانی و توسط موسسه انتشاراتی مختومقلی فراغی در بهار 1380 چاپ و منتشر شده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - با هدف حفظ و احیای ذخایر ارزشمند آبزیان دریاها، مراسم متمرکز رهاسازی ۴۵۰ میلیون قطعه بچه ماهی استخوانی و خاویاری همزمان در 5 استان کشور با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: یک زائر گلستانی بیت‌الله الحرام، روز جمعه در مکه به دیدار حق شتافت.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: امدادگران پایگاه شش آب رامیان  بانویی که بر اثر سقوط از ارتفاع در مسیر چشمه النگ رامیان جان خود را از دست داده بود را به پایین دست انتقال دادند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: بر اساس پیگیری های صورت گرفته و حمایت های وزارت جهاد کشاورزی از هفته آتی روند پرداخت وجوه گندم و کلزا آغاز می شود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: غروب چهارشنبه ۱۶ خرداد بر اثر دو تصادف که با فاصله ۲ ساعت از هم در جاده کمربندی علی آباد کتول رخ داد، ۵ نفر مصدوم شدند و سه نفر هم جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - روز جهانی محیط زیست، فرصت و مناسبتی منحصر به‌ فرد و خاص برای پاسداشت طبیعت است، زیرا تاریخچه ویژه‌ای دارد و مسائل بسیاری برای اولین بار در این روز مطرح شده‌اند. مناسبتی که در نخستین روز از اولین کنفرانس سازمان ملل متحد دربارۀ انسان‌ها و نحوۀ تعامل آنها با محیطزیست، ایجاد شد.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی – کارخانه و کارگاه، مکان کار و تولید برای منطقه ای که جوانان جویای کار فراوانی دارد، نعمتی است. نورالدین بدراقی، جوان کارآفرین اهل روستای بدراق نوری در دل صحرا یک تولیدی راه انداخته و از تجربه خود می گوید:

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - آخوند هوشمند گفت: حضرت امام خمینی (ره) برای زنده کردن شریعت اسلام و عدالت قیام کرد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - نازمحمد یگن محمدی فعال فرهنگی اجتماعی گنبدی نوشت: پرافتخار ترین بانوی بسکتبالیست گنبدی را از دست دادیم. تلاش های پنجاه ساله وی برای ورزش منطقه را قدر بدانیم.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - بخشی از آثار بجامانده از شیخ عبدالقادر و شیخ ابراهیم داغستانی شامل کتب قدیمی و دست نوشته ها ، سماور ذغالی ، چرخ خیاطی ، میز تحریر و جا قلمی ، منبر چوبی خطبه، در حاشیه مراسم نکوداشت شیخین داغستانی در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار گرفت.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - کتاب شرح زندگانی و هجرت استاد عبدالقادر آخوند داغستانی و همراهان، در همایش بزرگداشت شیخین داغستانی در گلیداغ؛ رونمایی شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – وحید حاج سعیدی - قابلیت های سپاه فرامکانی و فرازمانی است و این قابلیت ها در گام های متعددی تعریف شده اند که ماحصل این توانمندی ها منجر به نظام سازی و جامعه پردازی و ایجاد تمدن نوین اسلامی خواهد شد.

ادامه مطلب... ترکمن سسی - دهیار بدراق نوری می‌گوید‌: قدمت این روستا بیش از ۱۲۰ سال است و بعد از قره بلاغ دومین روستای بزرگ‌ ترکمن نشین شهرستان علی آبادکتول است.

 

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر