ادامه مطلب...

ترکمن سسی - در حالیکه کمتر از ۹ ماه به زمان انتخابات مجلس یازدهم باقی است، تحرکات انتخاباتی برخی فعالین سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در منطقه کمابیش در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مشاهده می شود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - از غرب گلستان خبر می رسد دکتر مجتبی جمالی مدیرکل مدیریت بحران گلستان و فرماندار سابق کردکوی به شدت تحت فشار فعالان سیاسی و اجتماعی منطقه برای نامزدی در انتخابات آتی مجلس است.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی - شنیده ها از منابع موثق از اعلام آمادگی اسماعیل تاجی ، فرماندار سابق شهرستان مراوه تپه برای حضور در عرصه انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شرق گلستان حکایت دارد.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی - بر اساس شنیده ها پنج شنبه شب گذشته جمعی از فعالین انتخاباتی و روحانیون و شوراهای ادواری آق اباد به همراه جمعی از فعالین  شهرستان در منزل پدری استاد آنه محمد آق پور (سخی)حضور یافتند .بر اساس شنیده ها گویا موافقت ایشان را برای حضور پر قدرت در انتخابات آتی مجلس  را نیز گرفته اند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - سخنگوی وزارت کشور از مشخص‌شدن اعلام زمان دقیق برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - نماینده مردم شهرستانهای بندرترکمن، کردکوی، بندرگز و گُمیشان در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گو با ایرنا ضمن اشاره به طرح افزایش تعداد نمایندگان ملت و یک نماینده برای گلستان، راجع موضوعات مختلف استان هم اظهار نظر کرد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - هرچه به ایام داغ انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم ، اعلام حضور کاندیداهای مجلس نیز کم و بیش به گوش می رسد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - میزگرد کارشناسی طرح انتخابات استانی مجلس شورای اسلامی با حضور دو استاد دانشگاه و برخی فعالان احراب گلستان عصر امروز یکشنبه به همت حزب کارگزاران سازندگی گلستان در گرگان برگزار شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - در روزها و هفته های اخیر طرح استانی شدن انتخابات مجلس موضوع بسیاری از فعالان بوده است. یوسف بدراقی فعال رسانه ای ترکمن درباره ی معایب طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی یادداشتی نگاشته است که در زیر می خوانید:

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – در شرایطی که دولتمردان کشور در بحبوحه بحران های معیشتی تلاش دارند تحریم های اقتصادی فشار کمتری روی اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه بگذارد، اما از سوی دیگر با هیچ ترفند و راهکاری نمی توان مانع جلو رفت حرکت زمان و ورق خوردن برگ های تاریخ شد و روز تصمیم گیری درباره سرنوشتی که می بایست رقم بزنیم فرا خواهد رسید.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - انسجام و همدلی نمایندگان منطقه در کنار سایر ویژگی های مثبت آنان از مهمترین عواملی است که می تواند برای تحقق مطالبات مردمی و توسعه منطقه کمک شایانی داشته باشد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - در ماهها و روزهای منتهی به زمان انتخابات کاندیداها مطابق با مقررات و عرف جامعه برنامه های خود را در قالب شعارهای انتخاباتی اعلام می کنند تا بر اساس آنها در میان مردم معرفی شوند و آرای مردمی را به سمت خود هدایت نمایند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - انتخاب بر اساس معیارهای قومی و طایفه ای معظلی است که شایسته سالاری را تهدید و روند توسعه منطقه را کند می کند و ضرورت دارد تا با تحلیل های واقع نگرانه مردم از خطرات احتمالی این فرهنگ نامطلوب آگاه شوند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - مشارکت سیاسی بالای ترکمن ها به ویژه در ادوار انتخابات یکی از افتخارات این قوم است ، ولی چه میزان انتخاب های موفقی داشتیم و انتخاب های ما در برآوردن مطالبات واقعی مردمی و توسعه منطقه ای تاثیر گذار بوده است؟

ادامه مطلب...

ترکمن سسی- شامگاه چهارشنبه مهندس حکیم آق ارکاکلی با برگزاری مراسمی بزرگ که در آن فعالان سیاسی و اجتماعی ترکمن صحرا حضور داشتند از قصد خود برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی آتی خبر داد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی