ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - نورمحمد دانشمند - وقتی نوع جدیدی از مصالح و فناوری ها در صنعت ساختمان تولید می شود، رقابت آن با نوع قدیمی تر و تا فراگیری استفاده ممکن است زمان بر باشد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - دوستانی که حافظه تاریخی و جغرافیایی شان مثل گوگل مپ به روز و دقیق است به خاطر دارند که اواخر دولت دهم مدیران بانک ها برای خدمت رسانی بیشتر و به نیت ثواب برای خودشان مجوز صرافی صادر می کردند ...

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - یک عده فکر می کنند خرید کتاب بلاتشبیه مثل خرید یابو یا چهار پا است که می توانند دندان هایش را بشمارند، روی شکمش دست بکشند،آج های سمش را چک کنند و از فروشنده راجع به کارایی و دور موتور و یا سن سالش سوال کنند و خلاص...

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - فرحان اسماعیلی - ورزش یک نیروی مثبت بزرگ در سطح ملی است که عمیقا به شکل‌گیری هویت ملی کمک می‌کند. همچنین باعث ایجاد وحدت ملی می‌شود و حتی یک مکانیسم مهم برای سیاست خارجی می‌باشد زیرا عرصه منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد که از طریق آن ممکن است روابط دیپلماتیک دنبال شود.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی در یادداشتی نوشت: درست است از قدیم و ندیم گفته اند علم از ثروت بهتر است و حتی شهید بلخی خدا بیامرز فرموده علم و ثروت هم چون «گل و نرگس» می‌مانند که «به یک جای نشکفند به هم»...

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - سید عبداله سید کتولی مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول در یادداشتی، ایجاد انگیزه در دانش آموزان را گامی مهم در پرورش استعدادها عنوان کرد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - هادی جمشیدی کارشناس حقوق در یادداشتی با عنوان "یک عدلیه، میلیون ها شکوائیه" با اشاره به تعدد پرونده ها در محاکم ایران نوشت: در مجموع باید اذعان داشت کاهش پرونده های قضایی کشور نیاز به همدلی دستگاه های متولی و همکاری مردم و خانواده ها دارد و بروز آن یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.  

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - اگر فکر کردید که با جمع شدن بساط خط تولید پراید، از شر تبعات و آسیب های پراید خلاص شدیم زهی خیال باطل ... چرا که در این سال ها کلی پراید تولید و به وقل رئیس پلیس راهور تا بیست سال دیگر هم درگیر این خودرو هستیم.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی، روزنامه نگار گلستانی در یادداشتی نوشت: وقایع و حوادث اخیر به ویژه بعد از نا آرامی چند روز گذشته به بهانه سالگرد اعتراض به کشته شدگان آبان 98 و به شهادت رساندن جمعی از مردم بیگناه، اهداف صحنه گردانان اصلی وقایع و چهره واقعی مخالفان نظام را کاملاً آشکار ساخت.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - یادش به خیر قدیم تر ها یک «شبکه یک» بود و اخبار ساعت دو بعد از ظهر و قاسم افشار و سولماز اصغری و حسن سلطانی و خدا بیامرز فواد بابان و همین محمدرضا حیاتی خودمان و خلاص ...

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - چند روز قبل اوضاع نابسامان دارو در کشور باعث شد رئیس جمهور از وزیر بهداشت بخواهد مسئولین و مسببین وضعیت موجود را برکنار کند.

ادامه مطلب...

 

 نرکمن سسی - مجتبی لشکربلوکی ، یادداشت نویس گلستانی و عضو اندیشکده گام دوم انقلاب اسلامی در تازه ترین یادداشت خود از جنگ ترکیبی تا جنگ اراده ها را تبیین کرد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : نورمحمد دانشمند - تصور کنید یک صف طولانی جلوی فروشگاهی بزرگ ایجاد شده و مردم به نوبت خرید می کنند. احتمالا حدس می زنید صف مرغ و تخم مرغ باشد یا روغن یا چیزی مثل آن.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : فرحان اسماعیلی - حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز تا چه اندازه سبب رنجشمان شد؟ آیا صراحتا علیه تروریسم اعلان برائت کردیم یا دنبال بهانه‌ای برای مقصر کردن نظام سیاسی کشور بودیم؟

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : نورمحمد دانشمند - یکی از برنامه های مهم دولت فعلی طرح نهضت ملی مسکن است. طرحی که قرار است براساس آن چهار میلیون مسکن طی چهار سال در کشور ساخته شود اما به اندازه نام طرح در میان مردم به خوبی اطلاع رسانی نشد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - این روزها مسئولان حسابی از دست ما معمولی ها شاکی هستند که چرا این قدر کم مطالعه می کنیم و دائم کتاب خواندن قدیمی ها را به رخ ما می کشند.

ادامه مطلب...ترکمن سسی : عبداللطیف ایزدی - روز دوم آبان سال ۱۴۰۱ خبرگزاری ایرنا گلستان مطلبی با تیتر « هنز چیق بافی ترکمن صحرا در اسارت تکنولوژی و شهرنشینی » منتشر کرد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - وب سایت الف در یادداشتی با عنوان "مرجعیت رسانه ای را پس بگیریم" به قلم سعید ونکی درباره ضرورت میدان داری رسانه ای و روایت نخست رویدادها توط رسانه های رسمی کشور نوشت:

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : فرحان اسماعیلی - اتفاقات ناگوار و خسارت بار هفته های اخیر، قلب همه ما را به درد آورده است. وضعیتی که شناخت کافی و فهم دقیق مسئله‌ برای واکنش مناسب نسبت به آن بسیار محسوس است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : علی قزلسفلو - با توجه به ويژگي هاي ساختاري اقتصاد ايران، كسري بودجه هاي ارزي هاي مداوم و شوك حاصل از درآمد نفت و بي انضباطي مالي دولت و سياست انبساطي پولي از اهم عوامل بروز اين پديده در كشور هستند.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی