ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – رستم جرجانی - به یاد می آورم که در ایام تبلیغات انتخابات چهارمین دوره مجلس، بازار نوار کاست و نوار ویدئو داغ بود و کاندیداها صدا و فیلم های سخنرانی های خود را با این ابزار در بین مردم پخش می کردند و هنوز خبری از سی دی نبود، چه برسه به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - کتاب "گزیده اشعار مسکین قیلیچ" به همراه ترجمه فارسی، تالیف سیاوش مرشدی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گمیشان به چاپ رسید.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - طاهر جانی - برداشت اول: رضایتمندی از یک نماینده مجلس بستگی زیادی به نوع عملکرد وی در پردازش عملی شعارهای زمان انتخابات دارد و همه ما به خوبی می دانیم که یدک کشیدن عنوان نماینده مردم شریف به تنهایی آبی را برای حوزه گرم نکرده است.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - طاهر حاجی نظری باغدار انار در آزاد تپه گفت:‌ باغداری انار در ایجاد اشتغال و درآمدزایی مردم منطقه حائر اهمیت است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - فرحان اسماعیلی کارشناس ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل در یادداشتی به پاسخ این سوال پرداخت که آیا فلسطینیان خود سرزمین فلسطین را به یهودیان فروختند یا خیر؟

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی – احمد ایری مدیر باشگاه میدان آق قلا می گوید: ترکمن صحرا یک معدن است. والیبال در خون مردم صحراست. اینجا استعدادهای فراوان وجود دارد. برای بهره برداری از این معدن باید با تمام قوا برنامه ریزی و از سنین پایه کار بکنیم.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - نورمحمد دانشمند - کمک اوغلی در عرصه شعر و ادب و هنر امروز ترکمن صحرا نامی آشناست. چهره ای که چندین هنر را باهم دارد و هرکدام می تواند بهانه ای برای نوشتن گزارش باشد.

 

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

گرمایش تابشی تنور گازی