تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

دانشجوی-دانشگاه-مذاهب-اسلامی-دشمن-با-ایجاد-شبهات-در-فضای-مجازی-درصدد-لطمه-زدن-بر-وحدت-است   ترکمن سسی - دانشجوی دانشگاه ادیان و مذاهب واحد گنبدکاووس گفت: دشمن از طریق رسانه و فضای مجازی با راه انداختن شبهات فراوان درصدد لطمه زدن بر وحدت است.
استاندار-گلستان-برگزاری-انتخابات-باشکوه-وظیفه-همگانی-است   ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: برگزاری باشکوه انتخابات وظیفه همگانی است و همه ما باید تلاش کنیم تا این رویداد مهم و حساس به بهترین نحو برگزار شود.
فاصله-انداختن-مسلمانان-از-سنت-و-احادیث-رسول-اکرم-ص-؛-مهمترین-هدف-مستکبرین ترکمن سسی - امام جمعه اهل سنت دهستان باغلق راز و جرگلان گفت: فاصله انداختن مسلمانان از سنت و احادیث رسول اکرم (ص)؛ مهمترین هدف مستکبرین است.
تجارت-چمدانی-از-گمرک-اینچه‌برون-رونق-می-گیرد   ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: مقدمات تردد مسافر و رونق تجارت چمدانی از گمرک اینچه‌برون گنبدکاووس در حال تکمیل است و تلاش می‌کنیم همزمان با انجام سفر دوم رییس جمهور به استان آماده اجرا شود.
هفته-وحدت-و-یادآوری-وظایف-امت-در-برابر-رسول-الله-ص ترکمن سسی - مجتبی لشکر بلوکی - از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول هفته وحدت است، از زمانی که برادران و خواهران اهل تسنن تا زمانی که برادران و خواهران اهل تشیع،  معتقد به سالروز میلاد رسول الله(ص) هستند.
یادداشت-انتخاباتی-شاخص-ترین-نامزدهای-انتخاباتی-مجلس-دوازدهم-در-غرب-گلستان-را-بشناسیم ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالاجاده در یادداشتی، به معرفی شاخص ترین نامزدهای انتخاباتی مجلس دوازدهم در غرب گلستان پرداخت.
سحرخیز-ترین-پرنده-و-دزدیدن-اخلاق ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی روزنامه نگار گلستانی نوشت: چند وقت پیش در یک کلاس آنلاین مشغول گوش کردن به صحبت های استاد بودم که یکی از دانش آموزان قدیمی مان زنگ زد و با حالتی نزار گفت: «همسرم در بیمارستان در حال وضع حمل است و پول کم آورده ام. اگر می توانید مبلغ ... هزار تومان به حسابم واریز کنید.»
هفتمین-همایش-«شبی-با-ترکمن-های-گلستان»-در-گرگان-برگزار-می-شود   ترکمن سسی – مسئول روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری دانیال بندرترکمن گفت: همزمان با هفته وحدت، هفتمین همایش «شبی با ترکمن های گلستان» در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.
استاندار-گلستان-کنسولگری-ترکمنستان-در-گرگان-افتتاح-می-شود   ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: بازگشایی کنسولگری جمهوری ترکمنستان در گرگان مورد توافق دوسویه بود و امید است بزودی شاهد این اقدام خواهیم بود.
بخشی-معمی-خیوه-لی-به-عشق-مردم-صحرا-می-نوازم-و-می-خانم   ترکمن سسی – عبدالرضا نظری – بخشی مانی خیوه لی یادگار هنرمند فقید رحیم خیوه لی می گوید: خوانندگی را از کودکی در کنار پدرم آموختم و به  عشق مردم صحرا مینوازم و میخوانم.
همۀ-مزایای-یک-انتخاب   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - جایگاه مجلس شورای اسلامی بسیار ویژه و با اهمیت است تا جایی که بسیاری از کارشناسان، یکی از پایه های رشد اقتصادی و شکوفایی کشور را منوط به تصمیمات نمایندگان مجلس می دانند. بر همین اساس انتخابات مجلس شورای اسلامی را نیز می توان به دلیل سهم مردم در انتخاب نمایندگان کارآمد و دلسوز، بسیاری مهم و جدی تلقی کرد.
روحانی-اهل-سنت-در-دهستان-باغلق-با-اتحاد-و-انسجام-و-یکپارچگی-بیشتر-توطئه-های-آنان-را-خنثی-کنیم   ترکمن سسی - روحانی اهل سنت در دهستان باغلق راز و جرگلان گفت: دشمن خیرخواه ما نیست و تلاش می‌کند از هر فرصتی میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند و ما باید بکوشیم تا با اتحاد و انسجام و یکپارچگی بیشتر توطئه های آنان را خنثی کنیم.
نشست-مذاکراتی-استاندار-گلستان-با-وزیر-محیط-زیست-ترکمنستان-برگزار-شد   ترکمن سسی - نشست مذاکراتی استاندار گلستان با وزیر محیط زیست کشور ترکمنستان پیرامون مسائل مرتبط با ریزگردها، پس رفت آب دریای خزر و حفاظت از مسائل زیست محیطی منطقه، برگزار شد.
خطیب-نمازجمعه-مسجد-خاتم-الانبیاء-بجنورد-عشق-رسول-الله-مومن-را-به-رضایت-خداوند-خواهد-رساند ترکمن سسی - خطیب نمازجمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد گفت: اگر ما مسلمانان عشق الله و عشق رسول الله(ص) در وجودمان داشته باشیم به رضایت خداوند خواهد رساند.
سفر-هیات-تجاری-اقتصادی-گلستان-به-ترکمنستان   ترکمن سسی - استاندار گلستان در راس هیات تجاری و اقتصادی در راستای توسعه تعامل با کشور ترکمنستان سه شنبه به این کشور سفر کرد.
مدیرکل-فرهنگ-و-ارشاد-اسلامی-گلستان-سینماگران-می-توانند-یاری-رسان-فرهنگ-عمومی-در-جامعه-شوند     ترکمن سسی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در دومین جشن مهر سینمای گلستان ، گفت:تولیدات سینمایی می توانند برای فرهنگ سازی یاری رسان جامعه شوند.
پيش-بيني-ارزآوري-۲۰-ميليون-دلاري-از-محل-صادرات-ميگوي-توليدي-گلستان   ترکمن سسی - مدير كل شيلات گلستان گفت: پيش بيني مي‌شود امسال از محل صادرات ميگوي توليدي اين استان، دست كم بيست ميليون دلار ارزآوري شود.
تاکید-رییس-مرکز-اسلامی-گلستان-بر-گسترش-مصادیق-عملی-وحدت-در-جامعه ترکمن سسی - شناسایی و گسترش مصادیق عملی وحدت و نقاط مشترک در میان اقوام و مذاهب به توسعه وحدت در جامعه کمک می کند و رسانه ها می توانند در این عرصه جریان ساز باشند.
وزیر-فرهنگ-عرصه-رسانه-نیازمند-آفرینش-زنانه-در-روایتگریِ-حقیقت-است   ترکمن سسی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره بین‌المللی رسانه خورشید، گفت: جشنواره بین‌المللی خورشید، تلاشی برای تداوم‌بخشی راه شهیده «شیرین ابوعاقله» و دیگر بانوانِ روشنگر و آزاداندیش دنیا برای ایجاد گسست در انحصار رسانه‌ای غرب است.
۱۰۰-بانوی-فعال-رسانه-ای-از-۴۰-کشور-در-رویداد-بین‌المللی-رسانه-خورشید-حضور-می-یابند   ترکمن سسی - معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور ۱۰۰ بانوی فعال در عرصه رسانه از ۴۰ کشور در رویداد بین‌المللی رسانه خورشید خبر داد.
آشوراده-؛-کلید-گردشگری-خزر   ترکمن سسی - کسانی که به گلستان سفر کرده‌اند حتما سری به آشوراده هم زده‌اند؛ تنها جزیره ایرانی دریای خزر که از چند دهه قبل گرفتار مناقشاتی برای اجرای طرح‌های گردشگری شده تا این‌که حالا با کمک دولت سیزدهم و ورود قوه قضاییه، می‌گویند گره باز شده و دادگاه با صدور رای قطعی، اراضی مدنظر را از اداره‌ کل منابع طبیعی و آبخیزداری پس گرفته و به صاحبان اصلی آن یعنی مردم تحویل داده است.
رئیس-دانشگاه-علوم-پزشکی-گلستان-۷۸-بیمار-کرونایی-در-مراکز-درمانی-گلستان-بستری-هستند ترکمن سسی - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان گفت: تعداد بیماران بستری کرونایی در گلستان به ۷۸ نفر رسید.
اقتصاد-اسبی   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - اخیرا یکی از مسوولان اقتصادی دولت، با تمثیل تورم به اسب، اظهار کرده برای مهار تورم به شکل آنی، باید همه قیمت‌ها تحت نظارت دولت باشند و با استفاده از ایجاد فضای حاکمیتی و ابزارهای امنیتی، باید به این مهم دست پیدا کنیم. در عین حال ایشان معتقد به «دور ریختن افسانه‌هایی» چون مبانی بازار آزاد شده است.
۷۰-درصد-کود-یارانه‌ای-گلستان-در-زراعت-پائیزه-مصرف-می‌شود ترکمن سسی - مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان گفت: زراعت پاییزه ۷۰ درصد از مصرف کود یارانه‌ای سالانه این استان را به خود اختصاص می‌دهد.
کارگاه-آموزشی-و-نقد-داستان-امروز-دوشنبه-در-آق-قلا-برگزار-می-شود   ترکمن سسی - یکی دیگر از نشست های دوره ای آموزشی و کارگاه نقد داستان در آق قلا با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن ادبی آینا عصر امروز (دوشنبه) برگزار می‌شود.

شقایق های صحرا

گرمایش تابشی تنور گازی