تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

دهیاران-طلایه-داران-آبادانی-روستاها-لزوم-تعامل-و-همکاری-دستگاهها   ترکمن سسی - احسان یلمه در یادداشتی، دهیاران را طلایه داران آبادانی و پیشرفت روستاها عنوان و بر لزوم تعامل و همکاری دستگاههای اجرایی در جهت توسعه و آبادانی مناطق روستایی تاکید کرد.
سرویس-های-بهداشتی-یا-غیر-بهداشتی-؟   ترکمن سسی : مهران دالوندی - یکی از بزرگترین معضلات مبتلابه مسافرین بین شهری در ایران عدم وجود سرویس بهداشتی یا سرویس بهداشتی مناسب است.
توزیع-بیست-و-هفتمین-مرحله-کمک-مومنانه-موسسه-خیریه-امید-صباح-گنبدکاووس-آغاز-شد   ترکمن سسی - توزیع بیست و هفتمین مرحله کمک مومنانه موسسه خیریه امید صباح گنبدکاووس به مناسبت فرا رسیدن عید قربان امروز پنج شنبه طی مراسمی در ناحیه صنعتی آقچلی آغاز شد.
خیزآرام-کرونا-در-گلستان-کردکوی،-گالیکش-و-گمیشان-در-شرایط-زرد-قرار-دارند   ترکمن سسی - آمار اعلامی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از افزایش 8 نفری تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های استان حکایت دارد.
تنها-نماینده-فوتبال-استان-گلستان-در-آستانه-سقوط-سه-امتیاز-دیگر-از-تیم-نوین-کشاورز-علی-آباد-کتول-کسر-شد ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی در یادداشتی نوشت: تیم فوتبال نوین کشاورز علی آباد کتول که به عنوان نماینده گلستان در لیگ دسته سوم کشور حضور دارد این روزها با مشکلات عدیده ای مواجه است.
چقدر-مهمان-نواز-بودیم   ترکمن سسی : مهران دالوندی - یادش بخیر مادر خدا بیامرزم (خدا رفتگان شما را نیز بیامرزد) دو نوع چای داشت. یکی خوش عطر ، خوش رنگ و گران قیمت، یکی هم معلولی و ارزان قیمت .یکی در یک جا چایی زیبا و قشنگ بود و دیگری در یک قوطی چای معمولی!
نماینده-مردم-گنبد-طرح-درآمد-پایدار-دهیاران-در-مجلس-شورای-اسلامی-به-تصویب-رسید   ترکمن سسی - نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح درآمد پایدار دهیاران با ۱۸۴ رای در صحن مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در شورای نگهبان نیز بعد از بررسی تصویب شد و از هفته‌های آینده اجرایی می‌شود.
سرپرست-اداره-كل-شيلات-گلستان-مسير-ارتباطي-دهنه-خواجه-نفس-به-دريا-بزودي-بازگشايي-مي-شود گمیشان : ترکمن سسی - سرپرست اداره كل شيلات گلستان از بازگشايي مسير تردد پرورش دهندگان ماهي در قفس و پن و صيادان در دهنه خواجه نفس به دريا خبر داد.
تشکر-از-عقلانیت-فرهنگی-و-درخواست-پیگیری   ترکمن سسی - عبدالرشید نافعی فعال فرهنگی سیمین شهری در یادداشتی، حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان بر مزار مسکین قلیچ شاعر کلاسیک ترکمن را نشان از عقلانیت فرهنگی آن مدیر عنوان کرد.
احترام-به-بانوان-شرط-عقل-است   ترکمن سسی : مهران دالوندی - قطعاً احترام به بانوان یکی از نشانه‌های کشور های متمدن است .واژه هایی مانند بانو،خانم ،زن،زنی ،زنیکه و ...در جاهای مختلف کشور به بانوان اطلاق می گردد که مشخص است در شهرهای بزرگتر ،بیشتر از کلمات بهتر مانند بانو یا خانم استفاده می گردد.
قلم-،-دانایی-و-توانایی   ترکمن سسی - قلم در فرهنگ بشری حتی قوی تر از شمشیر بران است. بشر با ابزار قلم ، گذشته ، حال و آینده را به هم پیوند می دهد ، فکر و اندیشه را به بند می کشد و به صورت قابل استفاده به دیگران و نسل های آینده می رساند تا در مسیر رشد و تکامل بشر یاریگر او باشد.
کنکور-الکترونیکی-و-مافیای-مداد-پاکن   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - آقا این حکایت کنکور هم شده مثل حکایت توقف شماره گذاری خودروهای غیراستاندارد و رتبه بندی فرهنگیان و تعرفه گذاری خدمات پرستاری و ... که دولت ها با یک دست پس می زنند و با پا پیش می کشند!
مدیران-ناتوانی-که-داد-امام-جمعه-و-فرماندار-را-نیز-در-آورده-اند   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی در یادداشتی نوشت: بعد از انتقاد امام جمعه شهرستان علی آباد کتول از مدیرانی که به روزمرگی عادت کرده اند و تنها برای اینکه روزشان را شب کنند به اداره می روند.
جمعی-از-چهره-های-ماندگار-ترکمن   ترکمن سسی - دیار ترکمن صحرا در عرصه های ادبی ، هنری، دینی و فرهنگی چهره هایی دارد که هرکدام در دوران زندگی خود در شکل گیری بخشی از فرهنگ و تاریخ این دیار تاثیر گذار بوده اند.
رئیس-کمیسیون-کشاورزی-مجلس-خبرداد-مطالبات-گندم‌کاران-از-فردا-دوشنبه-پرداخت-می‌شود   ترکمن سسی - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد تا از فردا توسط بانک کشاورزی  ۱۸ هزار میلیارد تومان باقی مانده از مطالبات کشاورزان گندم‌کار پرداخت شود.
مکتب-های-تابستانی-و-آموزش-های-قرآنی   ترکمن سسی - برگزاری مکتب های تابستانی در شهرها و روستاهای مناطق ترکمن نشین از دهه های پیشین مرسوم است.
ما-را-نیز-دعا-کنید   ترکمن سسی : این روزها موسم اعزام زائران سرزمین وحی است. شاعر محمدصفا سیدی شاعر ترکمن شعری با عنوان " باریان حاجی‌لار " به مناسبت این رورزها سروده است که در زیر می خوانید.
تاخیر-در-پرداخت-بهای-گندم-کشاورزان-را-نگران-کرده-است   ترکمن سسی - در حالیکه مسئولان در ابتدای فصل برداشت قول پرداخت 48 ساعته تا یک هفته ای بهای گندم را دادند اما این قولها هرگز عملی نشد و کشاورزان گلستانی از تاخیر دولت در پرداخت بهای گندم دلخور و نگران هستند.
نماینده-مجلس-400-میلیارد-تومان-طلب-کلزاکاران-گلستانی-تسویه-می‌شود   ترکمن سسی - نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور وزیر جهاد کشاورزی و مساعدت بانک کشاورزی مبلغ چهار صد میلیارد تومان تسهیلات برای عاملان گلستانی خرید کلزا  اختصاص یافت تا همه طلب کلزاکاران استان تسویه شود.
کار-در-اورژانس-بیمارستان-با-اعمال-شاقه-کنده-کاری-و-بنایی-در-اورژانس-بیمارستان-علی-آباد-کی-به-پایان-می-رسد؟   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - اورژانس هر بیمارستان پیشانی یا قلب آن مجموعه محسوب می شود و به دلیل ضرورت در ارائه خدمات آنی و فوری به بیماران و مراجعان باید از استاندارد های مطلوب برخور دار باشد.
خانواده-ها-مراقب-مشاور-نماها-باشند   ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - بسیاری از خانواده بر این باورند سرنوشت فرزندان شان با کنکور گره خورده است و به همین منظور قبولی در آزمون ورود به دانشگاه ها یا همان کنکور سراسری را دروازه خوشبختی و رسیدن به آمال و آرزوی های خود و فرزندان شان قلمداد می کنند.
شهید-بهشتی،-از-اندیشه-متعالی-تا-کار-عملیاتی    ترکمن سسی : مجتبی لشکربلوکی - شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی از سال 1340 با دعوت امام خمینی(ره) به تشکیل نیرو در شهر قم جهت مبارزه با طاغوت و پیوستن به نهضت انقلاب اسلامی اقدام نمود .
در-گفتگو-با-«تاچارا-روحی-کریمی»-دکترای-روانشناسی-و-درمانگر-مطرح-شد-تربیت-جنسی،-یک-چالش-یا-یک-ضرورت؟   ترکمن سسی - آگاهی دادن به کودکان و تربیت جنسی آنان ازسنین کودکی و ادامه این آموزش تا دوران بلوغ و حتی زمان ازدواج، یکی از  مهم‌ترین ابعاد آموزش زندگی اجتماعی به شمار می رود که اهمیت آن در مواقعی بیشتر از سایر اصول اجتماعی و مراودات زندگی شهروندی است.
سردیس-ستار-سوقی-و-مرحوم-دردی-طریک-در-آق-قلا-نصب-شد   ترکمن سسی - سردیس شاعر ستار سوقی و هنرمند موسیقی سنتی دوردی طریک، طی مراسمی با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا و جمعی از فرهنگ دوستان در پارک شهید فخری زاده شهر آق قلا نصب شد.
جشنواره-مطبوعات-استان-گلستان-برگزار-می-شود   ترکمن سسی - جشنواره مطبوعات استان گلستان توسط اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان برگزار می شود.

شقایق های صحرا

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی