ادامه مطلب...

 ترکمن سسی - جمعی از هنرمندان نوجوان عضو گروه هنری رقص سنتی ترکمن در برنامه استقبال از سال نو شمسی قبل از همه گیری کرونا در پارک شهر گرگان.

ادامه مطلب...

نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ۸ صبح روز دوشنبه 16 فروردین 1400 آغاز شد.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

مزارع زیبای آفتابگردان در شرق گلستان

ادامه مطلب...

مراوه تپه : ترکمن سسی - تصویری از آرامگاه شاعر و عارف شهیر ترکمن ، مختومقلی فراغی در روستای آق توقای در کنار رودخانه اترک

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - شهروند گرامی ، بیایید همه با زدن ماسک از شیوع بیشتر ویروس کرونا پیشگیری بکنیم.

ادامه مطلب...

گنبدکاووس : ترکمن سسی - ذکر ( رقص ) خنجر یکی از آیین های معنوی ترکمن هاست که ریشه در فرهنگ قومی ترکمن ها دارد و از ادوار پیشین به یادگار مانده است.

ادامه مطلب...

گلستان : ترکمن سسی - هفته کتاب و کتابخوانی گرامی باد

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - همایش وحدت مسلمین و محبت اهل بیت (ع) در اندیشه شاعر شهیر ترکمن مختومقلی فراغی ، که دقایقی قبل ( عصر جمعه 9 آبان) در گنبدکاووس برگزار شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - برابری و برادری شیعه و سنی در جمهوری اسلامی

 

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - وجود نازنین پیامبر اکرم(ص) معیاری برای وحدت مسلنین جهان است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - به حکم قرآن ما برادریم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - اجراي گروه ذکر خنجر ترکمن یا رقص خنجر ( تصویر از عاشور بردی اتک پور ، عکاس خبری ترکمن سسی از مراسم سالانه بزرگداشت سالروز تولد مختومقلی فراغی در آق توقای در 40 کیلومتری غرب مراوه تپه)

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - فصل برداشت مبگو از مجتمع پرورش ميگو گميشان، پس از طي يك دوره بيماري لكه سفيد، صبح چهارشنبه 12 شهریورماه 1399 با حضور دكتر حق شناس استاندار، مهندس قدس علوي مدير كل شيلات گلستان، دكتر محرابي مدير كل دامپزشكي استان و احمد دستمرد فرماندار گميشان آغاز شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – ابوبکر آخوند خوجملی، امام جمعه اهل سنت نگین شهر:

اگر امروز افتخار می کنیم دین داریم ، همه آن ثمره خون و ایثار از خود گذشتگی شهدا که در راس آنها امام حسین(رضی الله عنه) قرار دارد. به شهادت رسانیدن امام حسین از نظر خداوند متعال و حضرت رسول جزء گناهان کبیره بوده و آنانی که وی و یارانش را به شهادت رساندند و یا حتی به آنان (قاتلان) کمک کرده باشند و آنهایی که از شهادت امام حسین راضی بوده باشند ، همگی در گناه بزرگ شریک می باشند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – دوست محمد آخوند میرحسن زاده ، امام جمعه اهل سنت کلاله :

کربلا نام قیام و ایستادگی در برابر باطل است.کربلا برای ما مدرسه بود که معلم بزرگ این مدرسه بی شک خود امام حسین(ع) هستند.راهی که حضرت امام حسین(ع) و یارانش در آن به شهادت رسیدند ، راه حضرت محمد(ص) است.

در آخر به شما اوصیه می کنم که تابع این راه باشید و از شفاعت امام حسین(رض) بهره مند شوید.ما بدون شفاعت حضرت رسول اکرم) و اهل بیت آن حضرت آمرزیده نمی شویم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – ناصر آخوند قزل ، امام جمعه قازان قایه از توابع شهرستان مراوه تپه :

وقتی به تاریخ کلاسیک ترکمن و ادبیات آن می نگریم کتاب های مختلفی درباره قیام و مبارزه می بینیم که علیه کفر جنگیده اند.کتابی با عنوان مرثیه حسن و حسین (رض) در ادبیات ترکمن داریم که در گذشته در بین مردم خوانده می شد.این نشان از منزلت و بزرگی عاشوراست.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - حاج الله قلی آخوند توماج ، مدرس حوزه علمیه روستای آقدگش از توابع شهرستان آق قلا :

عشق اهل سنت به امام حسین(رضی الله عنه) سمبل وحدت بین مسلمانان است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - به پویش ملی "من_ماسک_می زنم" بپیوندیم.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - آنه محمد قرنجیک عضو هیات امنای آرامگاه مسلمین در گنبدکاووس گفت: کلنگ احداث غسالخانه اهل سنت گنبدکاووس به مساحت ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی عصر امروز پنج شنبه 19 تیرماه 1399 به زمین زده شد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی