c_300_250_16777215_10_images_1782165.jpg

 در رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا که با حضور ده کشور از قاره کهن روز پنج شنبه 15 مردادماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد تیم ایران الف به مقام قهرمانی رسید.

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال این مسابقات به شرح زیر است:
60 کیلوگرم:
فینال: حمید بهرامی (ایران- ب) برنده - موسی پرویزی (ایران- الف) (7 - 2)
رده بندی:
اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) برنده- سات بایف (قزاقستان) (6- 5)
النور گوچوف (ترکمنستان) برنده- برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان) (10- 2)

70 کیلوگرم:
فینال: میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) - محمد پاینده (ایران- الف) (10 - صفر)
رده بندی:
حمید رضا زارعی (ایران - ب) برنده- حریفش دیسکالیفه شد
محمود جعفری (افغانستان) برنده- مهدی بربری (افغانستان) (8- یک)
80 کیلوگرم:
فینال: کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) برنده- آیان یرنک بایف (قزاقستان) (7 - صفر)
رده بندی:
ضیاء احمدی (افغانستان) برنده- جاسپیر (هند) (6- 2)
آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) برنده - هادی سلیمی (ایران - الف) (یک- صفر)

90 کیلوگرم:
فینال: خورشید شریف اف (تاجیکستان) برنده- رامین گری (ایران ب) (6- صفر)
رده بندی:
داود عوض زاده (ایران الف) برنده- خان محمد مرادی (افغانستان) (8- صفر)
صلوات تالای بک (قزاقستان) برنده- سواندی لیم (اندونزی) (حاضر نشد)

100 کیلوگرم:
فینال: محمد میروف (تاجیکستان) - عبداله ایری (ایران الف) (8 - صفر)
رده بندی:
قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) برنده- مانویر سینگ (هند) (7- صفر)
عبدالواحد محمدی (ایران ب) - مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان) (6- صفر)
100 + کیلوگرم:
فینال: رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) برنده - کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) (6- صفر)
رده بندی:
عظیم خواجه زاده (ایران- الف) برنده- حجت تورجی (ایران - ب) (3- صفر)
کنکور پورداب باتار (مغولستان) برنده- باستووان پونگسانگ (تایلند) حاضر نشد
رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
60 کیلوگرم: 1- حمید بهرامی (ایران - ب) 2- موسی پرویزی (ایران- الف) 3- اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) و النور گوچوف (ترکمنستان) 5- دیدار سات بایو (قزاقستان) و برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان)
70 کیلوگرم: 1- میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) 2- محمد پاینده (ایران - الف) 3- حمیدرضا زارعی (ایران- ب) و محمود جعفری (افغانستان) 5- تاپاکول واریتی (تایلند) و مهدی بربری (افغانستان)
80 کیلوگرم: 1- کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) 2- آیان یرنک بایف (قزاقستان) 3- ضیاء احمدی (افغانستان) و آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) 5- جاسپیر (هند) و هادی سلیمی (ایران - الف) ... 9- حبیب اله ترابی (ایران - ب)
90 کیلوگرم: 1- خورشید شریف اف (تاجیکستان) 2- رامین گری (ایران - ب) 3- داود عوض زاده (ایران - الف) و صلوات تالای بک (قزاقستان) 5- خان محمد مرادی (افغانستان) و سواندی لیم (اندونزی)
100 کیلوگرم: 1- محمد میروف (تاجیکستان) 2- عبداله ایری (ایران - الف) 3- قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) و عبدالواحد محمدی (ایران ب) 5- مانویر سینگ (هند) و مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان)
100 + کیلوگرم: 1- رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) 2- کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) 3- عظم خواجه زاده (ایران - الف) و کنکور پورداب باتار (مغولستان) 5- حجت تورجی (ایران - ب) و باستووان پونگسانگ (تایلند)
رده بندی تیمی: 1- ایران الف 49 امتیاز 2- قرقیزستان 43 امتیاز 3- ترکمنستان 34 امتیاز 4- افغانستان 33 امتیاز 5- تاجیکستان 30 امتیاز 6- قزاقستان 23 امتیاز

مرجع : خبرگزاری آنا

 

نوشتن دیدگاه

مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
- نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی