c_300_250_16777215_10_images_75920.jpg

ترکمن سسی - یک کشاورز از بخش مرزی داشلی برون مرقومه ای خطاب به نماینده گنبدکاووس و بخش داشلی برون را جهت انتشار در این رسانه برایمان ارسال کرده است که بدون رد یا تایید محتوا در راستای گسترش اطلاع رسانی منتشر می گردد.متن مرقومه یاد شده به شرح زیر است:
جناب آقای استاد امانقلیچ شادمهر نماینده محترم گنبدکاووس و منطقه محروم بخش داشلی برون  سلام علیکم :
بنده یک نفر کشاورز بخش داشلی برون هستم. درمنطقه بخش داشلی برون در فصل درو سال گذشته هیچ گندم برداشت نکردم حتی قابل دروهم نبود تا باعث شدیم گاو و گوسفند بچرانیم اکثر کشاورزان منطقه هم همین کار را کردند.
اینک فصل کاشت گندم فرا رسیده و حتی زمان آن دارد به پایان می رسد ولی خدمات کشاورزی جهاد یا صندوق بیمه یاهیچ ارگانی هیچ جوابی به ما  نمی دهند، در حالیکه مقام معظم رهبری این سال را سال جهش تولید نامیدند آیا این درست است که درسالی که گذشت خشکسالی ترین سال بود بااین اوضاع اقتصادی کنونی هیچ حمایتی نمی شود؟
ما به هر دری می زنیم ولی هیچ جوابی به ماداده نمی شود و مسئولین خدمات کشاورزی و صندوق بیمه هم پاسخگو نیستند.
لذا از جنابعالی تقاضا داریم که در این زمینه ورود کرده و حق کشاورزان متضرر گریده را گرفته و قبل از اینکه زمان کشت گندم به پایان برسد این مشکل کشاورزان را حل نمایید.
چون هیچ کسی به غیر از جنابعالی و هیچ ارگانی به غیر از نماینده نمی تواند جواب قانع کننده به کشاورزان منطقه بدهد.

با تقدیم احترام
محمود غنا ، کشاورزی از توابع منطقه داشلی برون

نوشتن دیدگاه

مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
- نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی