c_300_250_16777215_10_images_00002311156555.jpg

تركمن سسي :مطلب ذيل از طرف يكي از كاربران سايت بنام عبدي براي ما ارسال شده است .اين كاربر محترم سايت در اين مطلب با نگاهي كاملا منفي به نشست هاي اجماع در حوزه انتخابيه غرب استان نگاه كرده است .

مطلب ارسالي :نشست هايي كه در هفته هاي گذشته به بهانه اجماع در حوزه انتخابيه بندر تركمن – كردكو برگزار شد، براي رسيدن اجماع به نفع كانديد خاص است.
همانگونه كه همه مي دانيم در روزها و هفته هايي كه گذشت در شهرها و روستاهاي ما براي اجماع نشست هايي برگزار شده است كه به هيچ عنوان صادقانه نبوده و برخي از نيروهاي پشت پرده تلاش مي كنند نتيجه اين نشست ها را به سمت كانديداي مورد نظر خود هدايت كنند.
كانديد مورد نظر آنها ...است .اين كانديدا با اعضاي اصلي اجماع رابطه خوبي داشته است و شنيده هاي ما از آن مي گويد كه بعضي از اعضاي اجماع قول هايي به وي داده اند.اين نشست اجماع چرا مي خواهد جايگاه مردمي كانديداها را ناديده گرفته و اجماع را به سمت نامعلومي ببرد.آيا چون شما با ...مشكل داريد بايد با راي مردم بازي كنيد ؟
بدانيد مردم حواس شان به همه چيزها هست و با دقت حركات شما را زير نظر دارند .شما بايد در برابر مردم صادق باشيد .
تركمن سسي: بنظر مي رسد اين برادر خوب ما در بحث اجماع با نگاهي يكسره منفي به نيمه خالي ليوان نگاه كرده اند.البته قبل از ايشان نيز در برخي از گروههاي مجازي برخي از فعالان مطالب مشابهي در زمينه عدم صداقت بر خي از افراد در نشست هاي اجماع را مطرح كرده بودند .از ديدگاه ما ممكن است تركيب و شيوه عمل برخي از نشست هاي اجماع مشكلاتي داشته باشد اما بايد توجه داشته باشيم كه اين نشست ها تنها اميد مردم منطقه براي ايجاد همسويي در بين كانديداهاي بومي است .شما تصور كنيد امروز اين نشست ها متوقف شود .گزينه جايگزين اين نشست ها چيست ؟آيا گزينه اي جز پراكندگي و تفرق آراء را مي توان مشاهده كرد .
البته اين به مفهوم رد برخي از نواقص فرايند جاري نيست .ما از ابتدا هم گفتيم لازمه توفيق در اين مسير صداقت است .بر اين اساس اگر بخواهند برخي از افراد زير لواي اجماع برخي از       بغض هاي سنتي خود را خالي كنند اطمينان داشته باشيم در اين دوره بدتر از دوره گذشته زمين خواهيم خورد .بنابراين بايد با صداقت در گفتار و رفتار كارها را پيش ببريم .

دیدگاه‌ها  

+3 #1 ترکمن 1394-10-14 12:24
دو نفر باید از این گروه باید جدا شود. یکی اقای ...هست. که ادعا دارند کاندیدا ندارند. که یکی از بدیهیات است که ایشان از آقای قورلی زاده حمایت می کنند. در صورتی که در همین بدیهیات هم ایشان صادق نبستند. حال چگونه از این آقا انتظار صداقت داشت. دیگری... است که فردی شناخته شده است. اگر این دو گروه جدا شوند مسیر قطار اجماع راه درستی را خواهد رفت
نقل قول کردن
+1 #2 شهروند گمیشانی/ق 1394-10-15 20:21
فکر نکنم ...با صداقت همسویی داشته باشه.
نقل قول کردن
+2 #3 حاجی گدی 1394-10-16 18:38
احترامآ:
جو حاکم شده در رابطه با انتخابات و اجماع اینگونه القا می کند که در هر حالتی یک ترکمن باید وسط بماند و رای آورد.یعنی مرگ یا زندگی . بنابر این در این میان کی فدا می شود وکی دوام می آورد مهم نیست.و اگر کسی یا کسانی مخالف این جو هستند نیاز به آستین بالا زدن دارند تا جو و فضای دیگری را نیز بوجود بیاورند.آیا افکار عمومی با جو موجود هماهنگ و راضی است؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
- نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی