ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - رئیس پلیس فتای گلستان، گفت: شهرهای گرگان، گنبد و علی آباد کتول به ترتیب بیشترین جرائم فضای مجازی و سایبری استان را به خودشان اختصاص داده اند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: برنامه دولت سیزدهم آن است که با تغییر راهبرد عملکرد مناطق آزاد اقتصادی ، شاهد نسل دوم مناطق آزاد با رویکرد تولید محوری و صادرات مداری باشیم.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در حاشیه بازدید از گمرک اینچه برون گلستان در گفت و گو با یکی از اعضای شورای اسلامی تنگلی این منطقه گفت: بومیان ساکن در مناطق آزاد، بیشترین سهم و بهره را از این مناطق خواهند داشت.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - آخوند کرامتی فر گفت: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده اند و هفته بسیج فرصتی برای زنده نگه داشتن ارزش هاست.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - سهیل اسلانی کتولی جوان ترین پرنده پرواز با پاراگلایدر کشور و نفر دوم مسابقات کشوری بزرگسالان گفت: علاقه، پشتکار و تمرین رمز موفقیت در ورزش است.

ادامه مطلب...

 

اینچه برون : ترکمن سسی - بخشدار داشلی برون در جلسه شورای اداری بخش داشلی برون در مصلی شهر اینچه برون گفت: بسیج از مهمترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی است.

ادامه مطلب...

 


علی آبادکتول : ترکمن سسی - مراسم تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور سراسری دبیرستان شاهد علی آبادکتول و نفرات برگزیده مسابقات فرهنگی با حضور نماینده شهرستان، امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، دانش آموزان و جمعی از فرهنگیان در محل تالار بوستان این شهرستان برگزار گردید.

ادامه مطلب...

 

اینچه برون : ترکمن سسی - امام جمعه شهر مرزی اینچه برون گفت: بسیج مختص قشر خاصی نیست بلکه اقشار مختلف بسیجی در تمامی عرصه ها حضور فعالی دارند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – دهیاران جدید روستاهای بخش گلیداغ امروز یکم آذر ماه ۱۴۰۰ طی جلسه ای با ابلاغ بخشدار رسما کار خود را آغاز نمودند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - تقی میرزائیان(طاها) از خوانندگان موسیقی پاپ و کتولی استان گلستان است که چند سالی است در عرصه های مختلف به هنرنمایی پرداخته است و آثارش بارها از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش شده است و تا کنون چندین آلبوم روانه بازار کرده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی -:حاجی نور آخوند آق - اهمیت انتخاب نوع دوست و تاثیر آن در کیفیت زندگی افراد از دیرباز مطرح بوده است و در فرهنگ ، ادبیات و آموزه های دینی ما بارها درباره آن مطالب آمده است.

ادامه مطلب...

 


بندرترکمن : ترکمن سسی - مبلغ ورودی پارکینگ بازارچه اسکله بندرترکمن تا هفته های اخیر یک هزار تومان بود ، اما به یک باره با افزایش سه برابری اکنون غروب جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ورودی سه هزار تومانی از مسافران دریافت می شود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - مدیرکل کتابخانه های گلستان گفت: طبق آخرین سنجش اندازه گیری، هر ایرانی بالای ۱۵ سال روزانه یک ساعت در فضای مجازی وقت می گذراند و این مقدار چهار برابر سرانه مطالعه در کشور است.

ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - رییس بسیج رسانه گلستان از برگزاری سومین همایش ملی نغمه سرایان اهل اهل سنت به میزبانی استان گلستان خبرداد.

ادامه مطلب...

 

گلستان : ترکمن سسی - معاون سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت:کشت قراردادی گندم در 55 هکتار از اراضی گلستان آغاز شد.

ادامه مطلب...

 

گلستان : ترکمن سسی - استاندار گلستان در دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت: تلاش داریم با تشدید نظارت بر بازار کنترل قیمت ها را انجام دهیم.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - سهمیه جبرانی سوخت برای انواع خودروها با کاربری‌های مختلف مشخص شد.

ادامه مطلب...

 


مراوه تپه : ترکمن سسی – روستاهای قپان علیا، پلی علیا و کمرلی در بخش گلیداغ با 11 میلیارد تومان اعتبار تا یک ماه آینده به فیبر نوری اینترنت پرسرعت خانگی  متصل می شوند.

ادامه مطلب...

 

مراوه تپه : ترکمن سسی - امام جمعه قازان قایه گفت: تلاش فعالان قرآنی در راستای ترویج و تعلیم قرآن کریم و فرهنگ قرآنی در جامعه ، نشانه محبت ما به خداوند متعال و پیامبر (ص) است.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - بخشدار گلیداغ از بارش برف در روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه در این منطقه و نجات ۸ کامیون تریلی بارگوسفند عشایر خبر داد.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی