ادامه مطلب...

 

آق قلا : ترکمن سسی - میکائیل (صابر کاظمی) ارزشمندترین والیبالیست آسیا روز پنج شنبه در میان استقبال پرشور هواداران وارد زادگاه خود روستای قانقرمه شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - فرهاد قائمی ملی پوش سابق والیبال ایران در واکنش به بیانیه فدراسیون والیبال ، ادعای ندامت از گفته های خود را رد کرد .

ادامه مطلب...

 

بندرترکمن : ترکمن سسی - شاعر پیشکسوت ترکمن گفت: شعر و هنر در آگاهی جوانان رسالت بزرگی دارد و می تواند در انتقال پیام بزرگان دینی به جامعه بویژه نسل جوان نقش آفرینی کند.

ادامه مطلب...

 


گنبدکاووس : ترکمن سسی - ولی محمد خوجه نسخه شناس و مجموعه دار بزرگ گنبدی عاشق فرهنگ و هنر ترکمنی است و در منزل خود یک موزه خانگی دایر کرده است که درب آن برای عموم شهروندان باز است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی -فرهاد بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران با تصمیم اولیه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به سه ماه محرومیت و جریمه نقدی محکوم شد.

ادامه مطلب...

 


رامیان : ترکمن سسی - یکی از بستگان جوان غرق شده در گل رامیان ، دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار ترکمن سسی از یافت شدن پیکر میثم ساعی جوان غرق شده در گل رامیان خبر داد.

ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از هنرمندان نمایش، صبح امروز سه شنبه 30 شهریور ماه از پوستر سی و دومین جشنواره تئاتر استان گلستان رونمایی شد.

ادامه مطلب...

 


گرگان : ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: ۲۸ درصد گلستانی های واجد شرایط به طور کامل واکسینه شده و ۵۱ درصد تنها دوز اول را دریافت کردند.

ادامه مطلب...

 

آزادشهر : ترکمن سسی - در همایش استانی ترنم تربیت در آزادشهر از مدیر کانون شهید بهشتی علی آباد کتول به عنوان مدیر برتر در بحث تجاری سازی تجلیل شد.

ادامه مطلب...

 

رامیان : ترکمن سسی - تلاش های نیروهای امدادی و غواصان برای یافتن پیکر جوان ۲۲ ساله گنبدی غرق شده در گل رامیان در دوازدهمین روز همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب...

 

گنبدکاووس : ترکمن سسی - بانوی فرهیخته و خیر دکتر داروساز گنبدی صفورا نجومی پس از تحمل یک دوره بیماری سخت عصر جمعه 26 شهریورماه 1400 در سن پنجاه سالگی در بیمارستان برزویه گنبدکاووس دیده از جهان فرو بست.

ادامه مطلب...گلستان : ترکمن سسی - استاندار گلستان با اشاره به روند مناسب واکسیناسیون در استان اظهار کرد: امروز میزان مجموع تزریق واکسن در استان از مرز یک میلیون دُز گذشت و امیدواریم با همکاری کادر درمان واکسیناسیون عمومی ادامه داشته باشد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در مناطق روستایی و عشایری با کلاس های زیر ۱۵ نفره مدارس از سوم مهرماه ۱۴۰۰ به صورت حضوری بازگشایی می شوند.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - براساس شنیده ها، پهلوان حال مرادوف خواننده محبوب ترکمنستانی که بدلایل مالی در ترکمنستان دوران حبس خود را می گذراند مشمول عفو شده و بزودی آزاد می شود.

ادامه مطلب...


گرگان : ترکمن سسی - فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری جاعل اوراق قضایی در خصوص شناسنامه و مانند آن در شهرستان آق قلا خبرداد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - کمیته برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، تیم رؤیایی و باارزش‌ترین بازیکن این دوره از رقابت‌ها را معرفی کرد که تیم ملی ایران، سهم زیادی در این بین داشت.

ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - همایش تجلیل از همراهان قرآن کریم استان گلستان با حضور جمعی از مدیران و فعالان قرآنی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - دکتر مسعود خوش نیا ، فوق تخصص بیماریهای داخلی ، در یک پیام ویدیویی خطاب به عموم مردم منطقه که در فضای مجازی منتشر کرد بر زدن واکسن و استفاده از ماسک برای مقابله با کروناتاکید کرد.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی - دکتر ناصرقلی سارلی که به عنوان نماینده ترکمنان در شورای راهبردی اهل سنت همراه برخی چهره های اهل سنت اواسط هفته گذشته با وزیر ارشاد دیدار داشت، پیشنهاد داد در مناطق مختلف کشور «بنیاد فرهنگی اقوام» خاص هر منطقه ایجاد شود.

ادامه مطلب...

 

گنبدکاووس : ترکمن سسی - دو جوان اهل روستای آق آباد ، صبح جمعه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ بر اثر برق گرفتگی هنگام کار ساختمانی جان خود را از دست دادند.

ترکمن سسی

turkmensesi

تبلیغ

 

نوین وب گستر

 

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی